Soutěž ve Starých Nechanicích

 

HASIČI v KOSIČKÁCH a STARÝCH NECHANICÍCH
 
V KOSIČKÁCHv sobotu 26.5.2011 se naši hasiči a hasičky zúčastnily netradiční soutěže „se stříkačkou Tohatsu přes vodu a překážky“. Bohužel se nám nedařilo tak jako v předchozích ročnících a naše družstva skončila na 4.místě (ženy) a 7.místě (muži). Děkujeme všem našim divákům, kteří přišli fandit. Jako vždy byla podpora barchovských diváků nejvíce slyšet.
Jak se říká „každý den není posvícení“ takže Kosičky opouštíme a míříme do Starých Nechanic na „Pohár starosty SDH“.
 
Ve STARÝCH NECHANICÍCH na bedně !
V sobotu 2.6.2012 se konala soutěž „o pohár starosty SDH“ u hřiště ve Starých Nechanicích. Počasí bylo chladné, větrné a všichni byli docela zmrzlí, navíc zcela deprimováni z výsledků prvního kola (muži byli předposlední a ženy uprostřed soutěžního pole) a někteří i společensky unavenější z předchozího večera (první Kunčice). A tak se po prvním kole polehávalo, odpočívalo ale i hodně diskutovalo, zkoušelo. Každý se zapojil a obě družstva ve druhém kole podala vynikající výkon!!! Takže konečné umístění v konkurenci i některých družstev z východočeské ligy = 3.místo muži (21:20) a 3.místo ženy (26:37)= považujeme za vynikající umístění.
Výkony našich závodníků opět podporovali naši diváci a fandové z Barchova. Díky.
 
Příští soutěž se koná v Mlékosrbech v sobotu 9.6.2012. Předpokládáme účast družstev žen, mužů a mužů nad 45 let. Tímto zveme všechny naše diváky.
 
… a nakonec … VÍTE, ŽE …..  naše družstvo žen bylo na „výroční valné hromadě okrsku“ vyhlášeno za nejúspěšnější družstvo okrsku v roce 2011. 

Obrázky

e - podatelna

Obec Barchov na mapě ČR

Adresa obecního úřadu

 

Obec Barchov
Barchov 62
504 01 Nový Bydžov

Telefon:
724 184 490 - starosta - Mgr. Ladislav Vlachý
777 139 025 - místostarosta  - Ing. Veronika Rezová

E-mail: